Головне управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації
Понеділок, 15.10.2018, 10.09.57
Вітаю Вас Гість | RSS
У Львові відзначили 50-річчя Воєнно-стратегічної операції "Анкадир" в період Карибської кризи 1962 року
1 січня 2012 року відзначили 103-ю річницю від дня народження С.Бандери.
Відбулась 5 звітно-виборча конференція Львівської обласної організації ветеранів
Відбулось засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій
До сімдесятиріччя „Указу про переселення німців Поволжя”
Відбулося засідання Ради голів громадських об’єднань нацменшин Львівської області
20 червня відбулась нарада з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні 22 червня
У c.Пикуличі (Республіка Польща) відбулось традиційне щорічне Свято української національної пам’яті.
18 червня, у селі Зашків відбувся молодіжний фестиваль «Зашків-2011», присвячений 120-ти річчю з дня народження полковника Євгена Коновальця
Висловлюємо співчуття з приводу смерті Президента Товариства „Ческа беседа у Львові” світлої пам’яті Євгена ТопінкиГоловна » Статті » 20-и річчя незалежності України

На Львівщині відзначать 20-ту річницю Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України

На виконання доручення Глави Адміністрації Президента України від             25 жовтня 2011 року №02-01/2654, з метою належного відзначення                      20-ї річниці Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року  у загальному контексті заходів щодо святкування 20-ї річниці незалежності України головою обласної державної адміністрації видано доручення, яким зокрема передбачено проведення заходів:

 

1. Провести інформаційно-просвітницькі та інші заходи, зокрема, конференції, «круглі столи», лекції, виставки фото- та архівних матеріалів, присвячених історії проведення та історичному значенню Референдуму, річницям інших важливих подій, пов'язаних зі здобуттям Україною незалежності у 1991 році, зокрема й тих, що відбувалися на території області.

 

термін: до 10 грудня 2011 року

 

2. Провести в районних центрах, інших населених пунктах тематичні заходи, урочисті зібрання, присвячені 20-й річниці Референдуму, за участі голів районних державних адміністрацій, керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, науковців, представників громадськості.  

 

термін: 1 грудня 2011 року

 

3. Сприяти проведенню громадських заходів, передусім молодіжних акцій, пов’язаних із становленням незалежності України та спрямованих на зміцнення єдності держави та консолідації суспільства.

 

термін: до 10 грудня  2011 року

 

4. Вжити заходів щодо забезпечення стабільної внутрішньополітичної ситуації в області під час підготовки та святкування заходів, у дні проведення яких посилити охорону громадського порядку, запобігти діям, що можуть дестабілізувати ситуацію в області.

 

термін: до 10 грудня  2011 року

 

5. Організувати широке інформування громадян про проведення заходів з нагоди 20-ї річниці Референдуму, річниць інших важливих подій, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності, тематичні виступи керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованих й електронних засобах масової інформації, проведення тематичних радіо- та телепередач, показ тематичних документальних фільмів, художніх фільмів вітчизняного кінематографа.

 

термін: до 10 грудня  2011 року

Категорія: 20-и річчя незалежності України | Додав: uvp-loda (14.11.2011)
Переглядів: 677
Програма урочистостей з нагоди відзначення 68-ї річниці створення УГВР
У Львові відбудуться заходи з нагоди 50-річчя Воєнно-стратегічної операції «Анадир»
Програма проведення урочистих заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 23-ї річниці в
Програма заходів з вшанування пам’яті Ольги Басараб
Програма заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР

Погода в УкраїніСайт розроблено:© Онисько Б.