Головне управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації
Понеділок, 15.10.2018, 10.31.17
Вітаю Вас Гість | RSS
У Львові відзначили 50-річчя Воєнно-стратегічної операції "Анкадир" в період Карибської кризи 1962 року
1 січня 2012 року відзначили 103-ю річницю від дня народження С.Бандери.
Відбулась 5 звітно-виборча конференція Львівської обласної організації ветеранів
Відбулось засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій
До сімдесятиріччя „Указу про переселення німців Поволжя”
Відбулося засідання Ради голів громадських об’єднань нацменшин Львівської області
20 червня відбулась нарада з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні 22 червня
У c.Пикуличі (Республіка Польща) відбулось традиційне щорічне Свято української національної пам’яті.
18 червня, у селі Зашків відбувся молодіжний фестиваль «Зашків-2011», присвячений 120-ти річчю з дня народження полковника Євгена Коновальця
Висловлюємо співчуття з приводу смерті Президента Товариства „Ческа беседа у Львові” світлої пам’яті Євгена ТопінкиГоловна » Статті » Зв'язок з громадськістю » Громадська рада при голові ОДА

28 грудня 2011 року відбулося засідання колегії Громадської ради при обласній державній адміністрації

28 грудня 2011 року відбулося засідання колегії Громадської ради при обласній державній адміністрації за участі начальника головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Б.Б.Кука, голови громадської ради при обласній державній адміністрації З.М.Бермеса та голів профільних комісій громадської ради.

          На засіданні розглянуто проект плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд», обговорено пропозиції щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної політики та побудови ефективної моделі запобігання та протидії корупції. Також розглянуто методи оптимізації державного управління, підвищення ефективності через впровадження адміністративної реформи та заходи спрямовані на побудову інформаційного суспільства та забезпечення відкритого доступу до публічної інформації. За результатами громадського обговорення напрацьовано пропозиції до заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

Також  обговорено основні проблеми роботи Громадської ради при обласній державній адміністрації, висловлено прохання покращення роботи комісій громадської ради з профільними управліннями обласної державної адміністрації.

Голова комісії з питань свободи слова та телерадіомовлення висловив прохання виділення ефірного часу на місцевих телеканалах для програми «Час громади». Кук Богдан Богданович запевнив учасників засідання у клопотанні обласної державної адміністрації до керівників обласних телеканалів щодо можливості виділення часу у телерадіопросторі з метою забезпечення об’єктивного та оперативного інформування громадськості про діяльність Громадської ради.

Крім того, висловлено зауваження щодо легітимності роботи кількох громадських рад при районних державних адміністраціях.

Також, за результатами засідання прийнято рішення звернутися від імені колегії Громадської ради до Львівської міської ради з вимогою відтермінування введення в дію нової мережі громадського транспорту у Львові та провести консультації з громадськістю та трудовими колективами.

Категорія: Громадська рада при голові ОДА | Додав: uvp-loda (29.12.2011)
Переглядів: 470
Програма урочистостей з нагоди відзначення 68-ї річниці створення УГВР
У Львові відбудуться заходи з нагоди 50-річчя Воєнно-стратегічної операції «Анадир»
Програма проведення урочистих заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 23-ї річниці в
Програма заходів з вшанування пам’яті Ольги Басараб
Програма заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР

Погода в УкраїніСайт розроблено:© Онисько Б.