Головне управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації
Четвер, 14.12.2017, 22.36.31
Вітаю Вас Гість | RSS




У Львові відзначили 50-річчя Воєнно-стратегічної операції "Анкадир" в період Карибської кризи 1962 року
1 січня 2012 року відзначили 103-ю річницю від дня народження С.Бандери.
Відбулась 5 звітно-виборча конференція Львівської обласної організації ветеранів
Відбулось засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій
До сімдесятиріччя „Указу про переселення німців Поволжя”
Відбулося засідання Ради голів громадських об’єднань нацменшин Львівської області
20 червня відбулась нарада з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні 22 червня
У c.Пикуличі (Республіка Польща) відбулось традиційне щорічне Свято української національної пам’яті.
18 червня, у селі Зашків відбувся молодіжний фестиваль «Зашків-2011», присвячений 120-ти річчю з дня народження полковника Євгена Коновальця
Висловлюємо співчуття з приводу смерті Президента Товариства „Ческа беседа у Львові” світлої пам’яті Євгена Топінки



Бермес Зеновій Миколайович – голова Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації

Папірник Ганна Степанівна - відповідальний секретар Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації

Ващук Оксана Леонідівна
– перший заступник голови Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації

1
  Комісія з питань промисловості    Срібний Василь Михайлович    Львівська регіональна ГО «Конфедерація ділових кіл Львівщини»    kon@lviv.farlep.net  argentum@lviv.farlep.net

2  Комісія з питань підприємництва та регуляторної політики   Мацех Олег Ярославович    ГО „Громадський форум Львова”      oleg.matsekh@inspe.com.ua

3
  Комісія з питань фінансово-банківської діяльності, економічної політики та бюджету   Подгурський В’ячеслав Іванович  ГО «Відродимо місто»    vipod65@gmail.com

4
  Комісія з питань енергетики та енергозбереження та ЖКГ  Вегера Юрій Георгійович    ГО Львівська асоціація захисту малого і середнього бізнесу
    Galateya_ltd@ukr.net   

5
  Комісія з питань Євро-2012, регіонального розвитку та інвестиційної політики    Гудзоватий Андрій Володимирович    Гільдія приватних пекарів та кондитерів Львівської області    legion@mail.lviv.ua

6
    Комісія з питань містобудування та будівництва     Гарцула Володимир Іванович    ЛОГО роботодавців підприємств меблевої промисловості  info05@mail.lviv.ua

7
    Комісія транспорту і зв’язку та дорожньої інфраструктури  Лобода Роман Богданович
    ГО «Автомобільні перевізники Львівівської області «Західавтотранс»romanloboda@ukr.net

8
    Комісія з міжнародних відносин, зв’язків з українцями за межами України та національно-культурних товариств    Якимович Богдан Зіновійович    ЛОВ Товариства зв’язків з українцями за межами України      b.yakymovych@gmail.com

9    Комісія з питань аграрної політики Седіло Григорій Михайлович Товариство    «Сільський господар»     

10    Комісія з питань земельних правовідносин Кільган Іван Степанович,    ВГО «Аграрна палата України»,    nspul@yandex.ru

11    Комісія з питань природокористування та охорони довкілля  Колодко Мирон Миколайович    ГО «Екофорум «Львів»» Myrko@ukr.net

12    Комісія у справах пенсіонерів, ветеранів, неповносправних  Кулик Микола Павлович    ЛОО ВГО «Загальновоїнська спілка України»      ston@ukrpost.ua

13    Комісія з охорони здоров’я 
   Базилевич Андрій Ярославович    Українське лікарське товариство у Львові    abazylevych@ukr.net    

14    Комісія з питань духовності    Якубовська Марія Степанівна  о.Іван Гарат – заступник голови комісії    Львів відділення Національної спілки письменників України    maria_sp@i.ua rev-ivanharat@mail.Lviv.ua

15 Комісії з питань національно - патріотичного виховання  Яринич Андрій Ярославович  Фіцуляк Мирослав Романович – заступник голови комісії    ЛОГО «Патріот України»  ЛОО ВГО «Т-во відродження української нації»  A_yarynych@ukr.netskolot@ukr.net

16    Комісія з питань культури, мистецтва та історико-культурної спадщини 
Салюк Андрій Зенонович, Ковальчук Роман Ярославович – заступник голови комісії    ЛОО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури»
Українська асоціація письменників західного регіону, Львівське відділення
 foundation@mis.lviv.ua, lvivfoundation@gmail.com  kulchitska.mar@mail.ru

17 Комісія з питань правової політики та захисту прав людини    Ващук Оксана Леонідівна    ГО ІПЦ «Наше право»   Oksana_vaschuk@yahoo.com  

18 Комісія з питань свободи слова та телерадіомовлення    Савка Степан Ілліч    ОГО «Громадянський рух Львівщини»       ssin1@rambler.ru, ssin1@ukr.net 

19  Комісія з питань освіти, науки та інноваційної політики   Сікорський Петро Іванович     Львівське крайове товариство «Рідна школа    vpel@email.ua

20  Комісія з питань молодіжної політики  
 Салига Андрій Олексійович      ЛОГО «Центр ініціатив Львівщини»    cil_go@ukr.net

21  Комісія з питань сім’ї та дітей    Савченко Олександр Володимирович    ЛМО «Фонд захисту сім
'ї»Sav-al@ukr.met

22    Комісія з питань гендерної політики
Папірник Ганна Степанівна    Львівський осередок ВГО «Жіночий вибір»,    urpsoborlviv@ukr.net

23    Комісія з питань спорту і туризму   Василько Ростислав Степанович    ЛОО Комітет по спасінню державних надбань Львівщини walter-78@mail.ru

24    Комісія з питань профспілкового руху 
  Дацко Роман Михайлович    Об’єднання профспілок Львівщини      opl@litech.lviv.ua

25    Комісія із вдосконалення управління і добору керівних кадрів  Ілик Віталій Ярославович
ЛОО «Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні та за її межами» ilykvital@gmail.com

26    Комісія з питань протидії корупції, земельних та майнових правовідносин  Дуриш Михайло Степанович  Місцевий осередок ВГО «Національний комітет по боротьбі з корупцією»
    md62@ukr.net

27    Комісія з питань зміцнення законності і правопорядку в регіоні та взаємодії з правоохоронними органами    Леськів Володимир Богданович,  Поплавська Наталія Дмитрівна
Всеукраїнська ГО "Народна рада"Асоціація „Екологія України”  senator-lisa@mail.ru

28    Комісія з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуаці
Вовчко Назар Васильович – голова комісії  Аніловський Микола Йосипович - заступни  ВГО «Хран»
ЛОГО «Асоціація сприяння будівельно-інвест. діяльності»
    
29    Комісія з питань взаємодії з органами влади, місцевим самоврядуванням, та громадськими і іншими організаціями
    Локатир Юрій Васильович – голова Гук Богдан Григорович - заступник БФ імені Івана Франка «Посвіт»Міжнародна академія козацтва  Hukdental@gmail.com

 





Програма урочистостей з нагоди відзначення 68-ї річниці створення УГВР
У Львові відбудуться заходи з нагоди 50-річчя Воєнно-стратегічної операції «Анадир»
Програма проведення урочистих заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 23-ї річниці в
Програма заходів з вшанування пам’яті Ольги Басараб
Програма заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР

Погода в Україні



Сайт розроблено:© Онисько Б.