Головне управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації
Вівторок, 16.07.2024, 21.11.24
Вітаю Вас Гість | RSS
У Львові відзначили 50-річчя Воєнно-стратегічної операції "Анкадир" в період Карибської кризи 1962 року
1 січня 2012 року відзначили 103-ю річницю від дня народження С.Бандери.
Відбулась 5 звітно-виборча конференція Львівської обласної організації ветеранів
Відбулось засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій
До сімдесятиріччя „Указу про переселення німців Поволжя”
Відбулося засідання Ради голів громадських об’єднань нацменшин Львівської області
20 червня відбулась нарада з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні 22 червня
У c.Пикуличі (Республіка Польща) відбулось традиційне щорічне Свято української національної пам’яті.
18 червня, у селі Зашків відбувся молодіжний фестиваль «Зашків-2011», присвячений 120-ти річчю з дня народження полковника Євгена Коновальця
Висловлюємо співчуття з приводу смерті Президента Товариства „Ческа беседа у Львові” світлої пам’яті Євгена ТопінкиГоловна » Архів матеріалів
19 січня 2012 року у м. Стрий відбулись урочистості з нагоди 100-річчя з дня народження Ярослава Стецька. У заходах взяли участь депутати убласної ради, представники головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації облдержадміністрації та громадськості. Присутні взяли участь у покладанні квітів від обласної державної адміністрації та обласної ради до пам’ятника Ярославу Стецьку та у святковому віче. У виконанні дитячого зразкового театру української пісні «Джерельце» відбувся невеликий концерт.


... Читати далі »

27 грудня 2011 року відбулось чергове засідання обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам΄яті жертв воєн та політичних репресій. Головували на засіданні: Матолич Богдан Михайлович – перший заступник голови обласної адміністрації та Колодій Петро Несторович – перший заступник голови обласної ради.
           На засіданні заслухали інформацію про діяльність громадських організацій: «Товариство пошуку жертв війни «Пам΄ять», «Меморіал» та ПП «Гарант» у справах увічнення пам΄яті жертв воєн та політичних репресій за 2011 рік. Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Доля» провело презентацію основних досягнень своєї роботи в 2011 році. Розглянуто та обговорено 2 листи Кабінету Міністрів України стосо ... Читати далі »

19 грудня, в приміщенні Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді розпочався Перший обласний благодійний марафон «З турботою про маленьких краян», який проходить під патронатом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка. Діти, що залишилися без батьківської опіки потребують особливої турботи. Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк разом з головами двадцяти районних державних адміністрацій, а також меценатами Львівщини привітали ... Читати далі »

6 грудня 2011 в м.Києві відбувся круглий стіл на тему «Механізми фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства та заходи зміцнення довіри: найкращі національні та міжнародні практики». Від Львівської області участь у заході взяли: голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Бермес З.М. та начальник відділу зв’язків з громадськістю головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Січковська І.В.
        Привітали членів круглого столу Координатор проектів ОБСЄ в Україні Посол Любомир Копай та Директор департаменту інформації та комунікації з громадськістю Кабінету Міністрів України Дмитро Андрєєв. ... Читати далі »

З метою належного відзначення 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України у загальному контексті заходів щодо святкування 20-ї річниці незалежності України 1 грудня 2011 року відбулися святкові заходи.
У заходах взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації І.Стефанишин, голова обласної ради І.Панькевич, заступник Львівського міського голови В.Косів, депутати Верховної Ради України 6-го та 1 демократиччного скликань, депутати обласної ради 1-го демократичного скликань, представники молоді та громадськості.

Присутні поклали квіти до памятника В.Чорноволу. П ... Читати далі »


« 1 2 3 4 ... 21 22 »
Програма урочистостей з нагоди відзначення 68-ї річниці створення УГВР
У Львові відбудуться заходи з нагоди 50-річчя Воєнно-стратегічної операції «Анадир»
Програма проведення урочистих заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 23-ї річниці в
Програма заходів з вшанування пам’яті Ольги Басараб
Програма заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР

Погода в УкраїніСайт розроблено:© Онисько Б.